Direktori

Bahagian Sukan
Aras 2, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706141
Faks: 0388706824

* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.


Bil. Nama Emel Tel
(*8870)
1. -kosong
Setiausaha Bahagian • SUB(N)
6140
2. Encik Roffelsia Mcneil Bin Raislar
Setiausaha Pejabat • SUP(N)
roffel@mohe.gov.my 6141
3. Encik Abu Kasim Bin Hasan
Penolong Setiausaha • PSU(N)P1
abukasim@mohe.gov.my 6143
4. Encik Anwarrul Aswad Bin Ahmad
Penolong Setiausaha • PSU(N)P3
anwarrul@mohe.gov.my 6145
5. Puan Hajar Binti Hamzah
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(N)
hajar@mohe.gov.my 6139
6. Puan Nur Syaqirah Binti Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(N)
syaqirah@mohe.gov.my 6137
7. Puan Mazurita Binti Pauzi
Pembantu Am Pejabat • PO(N)
mazurita@mohe.gov.my 6138
8. Encik Saiful Yazan Bin Abu Hassan
Eksekutif Sukan
yazan@mohe.gov.my 6108
9. Puan Zuzilawati Binti Zubir
Eksekutif Sukan
zilawati@mohe.gov.my 6453
SEKSYEN PEMBANGUNAN
10. Encik Mohd Izwan Bin Khairuddin
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(N)B
izwan@mohe.gov.my 6154
11. Encik Rizam Bin Rahmat
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(N)B
rizam@mohe.gov.my 6142
12. Cik Nur Farah Ezzana Binti Mahat
Penolong Setiausaha • PSU(N)P2
ezzana@mohe.gov.my 6135
13. Encik Salehudin Bin Mohamed
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(N)B1
salehudin@mohe.gov.my 6639
14. Puan Nurulhuda Binti Mohd Akhir
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(N)B2
huda@mohe.gov.my 6581
15. Puan Azliza Binti Lokman
Eksekutif Sukan
azlizal@mohe.gov.my 6578
16. Puan Andik Norazyanti Binti Matawapa
Eksekutif Sukan
azyanti@mohe.gov.my 6563
17. Puan Noor Liyana Binti Abd Yusof
Eksekutif Sukan
nliyana@mohe.gov.my 5188
SEKSYEN PENYELARASAN
18. Encik Tony Azman Bin Hassan
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(N)P
tony@mohe.gov.my 6153
19. Encik Haron Bin Arip
Pegawai Tadbir (Kontrak)
haron@mohe.gov.my 6584
20. Encik Azwan Bin Abdullah
Eksekutif Sukan
azwan@mohe.gov.my 6127
21. Puan Nur Aina Binti A. Aziz
Eksekutif Sukan
aina@mohe.gov.my 5346
22. Encik Mohamad Iswandi Bin Pudzir
Eksekutif Sukan
iswandi@mohe.gov.my 5114
23. Encik Mohd Haniff Bin Abd Razak
Eksekutif Sukan
haniff@mohe.gov.my 6454
24. Encik Norhalis Syafik Bin Md Sidek
Eksekutif Sukan
norhalis@mohe.gov.my 6580
25. Encik Ahmad Fadhil Bin Mohamad Locman
Eksekutif Sukan
fadhil@mohe.gov.my 6455
MAJLIS SUKAN UNIVERSITI MALAYSIA (MASUM)
26. Puan Jamilah Binti Mat Puji
Pegawai Tadbir (Kontrak)
6719
27. Encik Saiful Bahari Bin Ariffin
Pegawai Tadbir (Kontrak)
6477
28. Encik Zaran Bin Noh
Eksekutif Sukan
5186
29. Puan Farahiza Binti Razali
Eksekutif Sukan
5185
30. Puan Muna Hafeza Binti Ismail
Eksekutif Sukan
6899
31. Puan Zurina Che Din
Eksekutif Sukan
6259
32. Puan Suhaini Binti Johari
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
4783
33. Encik Khairul Azhar Bin Razali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
4784